Duben 2, 2016

Kontakt

Napište nám.

Pozdravte, pozvěte, cokoli vás napadne. 

Pokud máte zájem o představení, neváhejte se ozvat, naše představení jsou plně přenosná. Cena za představení je vždy dohodou.

Hrajeme tradičně ve studiu divadla Kámen na adrese:

Nekvasilova 625/2
Praha 8 – Karlín
PSČ: 186 00

Naše kontaktní adresa je:

Divadlo KoMa z.s.
Husovo náměstí 423/24
Praha 22 – Uhříněves
PSČ: 104 00

Tel: +420 723 915 865
IČO: 04514505
Číslo účtu: 2301045391/2010

5 komentářů u „Kontakt

 • Dobrý den

  Ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí je nový kulturní prostor Studio SI, který sdružuje hudbu, divadlo, performance apod. Zaměřujeme se především na nezávislou a experimentální scénu. Jakkoliv je produkce zaměřena především na sál (který má kapacitu 50 míst), tak je pro veškeré koncerty, představení nebo performance možné využít veškeré prostory skautského institutu – např. pavlač apod., čímž vzniká prostor pro site specific.

  Právě proto bychom vás rádi vyzvali ke spolupráci s tím, že byste ve Studiu mohli uskutečnit vaše představení v rámci dubna nebo května.

  V případě zájmu se rád sejdu, a proberu všechny možnosti osobně.Napiště mi prosím do zprávy také vaše požadavky a finanční náklady a já Vám obratem pošlu možné termíny.

  Těším se na odpověď

  Srdečně


  Tomáš Roček
  Dramaturg Studia SI
  +420 721 203 920
  Skautský Institut

 • Dobrý den,

  20.5.2017 hrajete Lakomce na Točníku. Je možné si předem rezervovat vstupenky nebo je prodej možný až na místě?
  Děkuji za info

 • Zdravím!
  Chci se zeptat jestli by ve vašem souboru bylo pro mne místo?
  Na škole a jesště chvíli po ní jsem měla svůj soubor se stálími spolu semnou deseti herci. Každý jsme pak odešel za prací a soubor se tak rozešel. Ráda bych však zkusila štěstí u Vás pokud stojíte o novou členku. Jdou mi především komedie, drama a tragikomedie. Je mi 24let a ve volném čase píšu dvě knihy a skládám hudbu. Jsem schopna napsat i divadelní hru nebo aspoň to jsem dělala pro svůj soubor. Za případnou spolupráci budu velmi ráda.
  V případě zájmu mne muzete kontaktovat na tento mail nebo na 728 771 896
  S pozdravem Dagmar Hůjová

  • Dobrý den,

   David hraje ještě v Petrolejových lampách, které budeme 19. prosince derniérovat. Alternuje v představení Z pohádky za pohádky, od února bude k vidění v Mistrovi a Markétce a od začátku března i ve Vařených hlavách 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *